Services

İç Mekan Led Ekranlar

Tekstil firmaları , TV stüdyoları , kurumsal firmalar , kurumlar , fuarlar , mağazalar , konserler , defileler gibi pek çok farklı mekanlarda kullanılır. Yakın izleme mesafesi ve tüm ürünlerinizi kolayca sergileme fırsatınız sayesinde tüm işletmelerin başlıca tercihleri arasına girmeye başlamıştır.

Read More

Dış Mekan Led Ekranlar

Son dönemde dış mekanlarda kullanılan tüm reklam araçlarının yerini almıştır. Dinamik veri değişimi özelliğe sayesinde eski teknolojilerden bir adım öndedir. Açık hava reklamcılığı, belediye bilgilendirme ekranları, bina ön cepheleri, seçimler gibi geniş kullanım alanına sahiptir.

Read More

Stadyum Led Ekranlar

Yeni nesil stadyumlarda kullanılan uluslararası stadyum şartnamelerine uygun gelişmiş skorbord led ekranlardır. Hem kapalı spor salonları gibi iç mekana hem de stadyum gibi dış mekanda çalışabilen bu ekranlar tüm spor branşlarına uygun yüksek parlaklık ve şık görsel tasarıma sahiptir.

Read More

Flexible Esnek Led Ekranlar

Flexible LED ekran, normal bir LED ekrana kıyasla esnek bir yapıdadır. Kauçuktan yapılmıştır ve panelin her iki tarafında da esnek yüzeye sahiptir. Bu yüzden bükülme ve dönüş gerektiren montaj işlerinde en iyi çözümdür. İstenilen şekle girebilmesi nedeniyle her yüzeye uygulanır.

Read More

Transparan Led Ekranlar

Pencerelerinizi veya cam cepheleriniz dinamik bir video reklam ekranına dönüştürün. İç ve dış mekanda kullanılabilen %92’ye varan transparanlık oranı ile işletmeniz için sıra dışı tasarımlar yaratın. Mağazanızın görünümünü kapatmayan bir LED ekran edinin.

Read More

Mobil Led Ekranlar

Mobil Ekranlar son yıllarda taşınabilir olması sayesinde çok fazla sektöre ulaşmış yeni bir reklam aracıdır. Daha çok seçim çalışmalarında kullanılan mobil araç ekranlar bunun dışında organizasyon firmaları tarafından da kullanılmaktadır. Reklam ihtiyacı olan tüm işletmeler için aranan bir üründür.

Read More