İç Mekan Led Ekranlar

İÇ MEKAN LED EKRANLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

Piksel Aralığı     : 2.5mm , 3mm , 4mm, 5mm, 6mm , 7.62mm
Model Ebatları   : İsteğe Bağlı
Kullanım Alanı   : İç Mekanlar
Garanti               : 2 Yıl
Tahmini Ömür    : 100.000 saat

İç Mekan  Led Ekranlar son yılların en yaygın kullanılan reklam ve iletişim aracıdır. Tekstil firmaları , TV stüdyoları , kurumsal firmalar , kurumlar , fuarlar , mağazalar , konserler , defileler gibi pek çok farklı mekanlarda kullanılır. Yakın izleme mesafesi ve tüm ürünlerinizi kolayca sergileme fırsatınız sayesinde tüm işletmelerin başlıca tercihleri arasına girmeye başlamıştır.

Bu tip LED Ekranlar yüksek çözünürlükteki (HD) görselleri ve videoları çok net bir şekilde ekrana yansıtabilmektedir. Yakın mesafeden izlenmesi sayesinde iç mekanda görsel kaliteyi arttırmak isteyen işletmeler için en uygun reklam aracıdır. Anlık veri değişimi sayesinde kampanyalarınızı , duyurularınızı , ürünlerinizi kolaylıkla HD kalitede ekrana yansıtabilirsiniz. Ürün ömrünün  7/24 kullanılması taktirinde 10 yıl olmasından dolayı kalıcı bir reklam çözümü arayışında olan firmalar için en uygun seçenektir.

LEDTIME Mühendislik olarak kullandığımız üst düzey kalitedeki ledler  sayesinde yüksek oranda parlaklık ve kusursuz renk kalibrasyonu ile size iç mekanda çözüm ortaklığı sunuyoruz.

ÜRÜNLERİMİZİ BİREBİR OLARAK, PERPA TİCARET MERKEZİNDE BULUNAN SHOWROOM’UMUZDA GÖREBİLİR, KIYASLAYABİLİRSİNİZ
AYRINTILI BİLGİ, KEŞİF, PROJELENDİRME VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN