Dış Mekan Led Ekranlar

DIŞ MEKAN LED EKRANLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

Piksel Aralığı     : 5mm, 6mm , 6.67mm, 8mm, 10mm, 12mm , 16mm
Model Ebatları   : İsteğe Bağlı
Kullanım Alanı   : Dış Mekanlar
Garanti                :  2 Yıl
Tahmini Ömür    : >100.000 saat

Dış Mekan Led Ekranlar son dönemde dış mekanlarda kullanılan tüm reklam araçlarının yerini almıştır. Bu led ekranlar açık hava reklamcılığı, belediye bilgilendirme ekranları ,bina ön cepheleri , seçimler , mitingler gibi genişkullanım alanına sahiptir. Güneş ışığında bile yüksek parlaklık ve net görüntü sayesinde dış mekanlar için en uygun üründür. Bunun yanı sıra bu ekranlar yağmur , kar gibi hava şartlarına dayanıklı ürünler olduğu için dış mekanda sorunsuz kullanıma sahiptir.

Dilediğiniz anda veri değişimine olanak veren dış mekan led ekranlar anlık kampanyalarınızı müşterilerinize sunmanıza olanak tanır. Ürünün ömrü 7/24 kullanılırsa 10 yıldır.Bu 10 yıl içerisinde başka hiçbir reklam masrafı yapmadan kolaylıkla reklam ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

LedTime Mühendislik olarak ekranlarda kullandığımız yüksek kalite led modüller sayesinde güneş ışığında minimum kırılma (yüksek parlaklık) ve 1.6 trilyon farklı renk tonu ile üst düzey bir görüntü kalitesi sunmaktadır . Ayrıca ürünlerimiz önden ve arkadan IP Standartlarına (Uluslararası Yalıtım Standartları) uygun olduğu için dış mekan için en sorunsuz çözümü size sunmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZİ BİREBİR OLARAK, PERPA TİCARET MERKEZİNDE BULUNAN SHOWROOM’UMUZDA GÖREBİLİR, KIYASLAYABİLİRSİNİZ
AYRINTILI BİLGİ, KEŞİF, PROJELENDİRME VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN