21
Eyl

Adidas Grup Mağaza İstinyepark Avm İç Mekan Led Ekran Montajımız Tamamlandı

Reklam sektörünün son teknoloji ürünü olan Led Ekranlar artık her sektörde kullanılmaya başlamıştır. Firmaların kendilerini tanıtabilmeleri, ürünleri sergilemeleri için kullanılan bu sistem ayrıca her türlü resim, animasyon, yazı, video gösterimi, TV yayını, kamera gibi cihazlarınızın anlık görüntüsünü gösterebildiğiniz ekranlardır. Canlı yayın özelliği mevcuttur. Özellikle iç mekân ürünler giyim sektörü tarafından tercih edilmektedir. Mağaza içerisinde bulunan birçok görseli ve defilelerini, kampanyalarını tek bir ekran ile gösterebilmeleri en büyük etkenlerdendir. Ayrıca bu ekranların ledli olması benzer kategorideki ekranlara oranla daha uygun maliyetli, daha uzun ömürlü olması ve güç tüketiminin daha az olması da tercih sebebidir. Led ekranlar modüler sistemden oluştuğu için istenilen her ölçüde yapılabilmektedir.

Adidas mağazalar grubu bu yeni nesil led ekranları bünyesindeki tüm mağazalarına takmayı hedefliyor. İstinye park avm içerisinde olan Adidas mağazasına P3mm çözünürlükte olan led ekranımızı monte ettik. Ayrıca Adidas için özel kurulan server ile yeni nesil kartlar sayesinde ekranlarımızı bulut sistemine kayıt ettik. Bu sayede istedikleri her yerden ve tek merkezden ekranların yönetimini sağlayabiliyorlar. Bu şekilde ekranların görsel güvenliğini, yayın hakkını sadece Adidas yönetiminde olmasını sağladık

Görselde görmüş olduğunuz Led Ekran P3mm çözünürlüğe sahip, 9m2 dir. Dış kasası özel tasarım profil kasadan yapılmıştır. Led ekranımızın arka kapağı yine Adidas yönetiminin belirlediği folyo kaplama ile daha şık hale getirilmiştir. Ergonomik yapısı ve yer değiştirilebilme özelliği ile vitrin de daha şık bir görüntü elde ettik. Ayrıca Led ekranımızda önden müdahaleli sistem kullanılarak bakım ve onarım çalışmalarında kolaylık ve pratiklik kazandık.

Led ekran montaj yerimiz avm içerisinde olduğu için gece montaj edildi ve sadece 3 saat sürdü. Uzman kadromuz ile görsel tasarımı montajı devreye alması hepsi aynı gece 3saat içerisinde yapıldı, teslim edildi. Diğer tüm ekranlarımızda olduğu gibi program eğitimi vererek müşterimizin istediği her an bize bağımlı olmaksızın ekrana müdahale edebilmesini sağladık. Adidas mağazalar grubunun diğer mağazaları için de kurulmuş olan bulut sistemi aktif edildi.

Adidas  İstinye park avm de bulunan mağazasında yapmış olduğumuz ekranı görmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca diğer çözünürlüklerde olan ekranlarımız için Perpa Ticaret Merkezinde bulunan showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.