24
Eyl

MUŞ BELEDİYESİ 2ADET P6mm 12m2 DIŞ MEKAN LED EKRANLARIMIZIN KURULUMU TAMAMLANDI

Ledtime ekibi olarak en keyif aldığımız kurulumlar dan biri de Muş Belediyesine yapmış olduğumuz ekranlar oldu. Muş tarihi dokusunu hiç bozmadan modernleşen, teknolojiye ayak uyduran ve kendini sürekli yenileyen bir ilimiz. Buraya geldiğimizde insanların ne kadar yardımsever ve sıcakkanlı olduğunu gördük. Ayrıca ilimizin manzaraları da dinlenirken fazlasıyla keyif almamıza sebep oldu.

Bu güzel ilimiz için çalışan belediyemiz ihale yolu ile 2 adet P6mm 12m2 led ekran alımı yapmıştır. İhale tarafımızca kazanılmış olup kurulumu yine ledtime tarafından yapılmıştır.

Ekibimiz kabinleri atölyemizde hazırladı. Her bir kabin için ayrı ayrı testler uygulandı. Eş zamanlı olarak yine 2.ekibimiz muş ilimizde bu ekranların totem ve ankraj demirlerini hazırlamaya koyuldu. Bu ummalı çalışmanın sebebi iş teslim tarihi değildi. Başkanımız Malazgirt kutlamalarına yetişmesini istediği içindi.

Kabinler  atölyemizde tamamlanıp yola çıktı ekibimiz ile birlikte. Kurulum yapacağımız yerde hazırlanan totemlere yerleştirildi. Testleri tamamlanan ekranlar araçlara yüklenip kurulum yapılacak olan yerlere sevk edildi.

Önceden çukuru kazılıp ankraj gömülen alanlarımıza ekran montajımız başladı. Yine ekranlarımız eş zamanlı ve hızlı bir şekilde monte edildi. Çift ayaklı bir totem uygulaması olan ekranlarımıza yine belediyemizin isteği üzerine belediyemizin logosu ve kutu harf çalışması da toteme monte edildi. Özel kompozit kaplama ile şık görünümü tamamlandı. Ayrıca ekranlarımıza güvenlik kamerası monte edildi. Totemler ayak kısmında olmak üzere müdahale kapaklı yapılıp , istenildiğinde cihazın içerisine girilebilecek şekilde tasarlandı.

Ekranlarımıza canlı yayın için kullandığımız video processör eklendi . Yine totem ayaklarına monte edilmek üzere aldığımız hoparlörlerde aktif hale getirildi. Bu sayede bir çok önemli duyuru sadece görsel olarak değil işitsel olarak da halka yayın edilecektir.

Bu kadar çalışma sonucunda etkinliklere gitmemek olmazdı. Biz de ekibimiz ile kutlamalara hem canlı yayınları organize etmek hem de bu güzelliği kaçırmamak için orada bulunduk.Muş  Malazgirt Zaferinin 946. Yıl dönümü etkinlikleri Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın katılımı ile başladı. Etkinliklerin yapıldığı alanlarda çocuklar için ok atma yarışmaları, eğlenceli ok oyunları , mas güreşi , mangala oyunu ve midilli atlarla çocuklar için etkinlikler yapılmaya başlandı. Okçular Vakfı Sporcuları ve Türkiye Okçuluk Federasyonu yarışmacıları arasında geleneksel ok atma yarışları ise sabah saatlerinde başladı. Mükemmel bir deneyimdi hem iş hem bu görselliği, kutlamaları yaşamanın mutluluğu ile geri döndük.

Yapmış olduğumuz diğer ekranlar ve deneyimlerimiz için bloğumuzu sık sık takip edin . Ayrıca diğer çözünürlüklerde olan ekranlarımız için Perpa Ticaret Merkezinde bulunan showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.

.