18
Eki

LALELİ İNESS MAĞAZASI DIŞ MEKAN P5MM LED EKRAN PROJEMİZ

Laleli giyim mağazalarından olan İness iç mekan led ekran yaptığımız Verda tekstilin komşusudur. Verda tekstilde yapmış olduğumuz ekranı beğenerek tarafımıza ulaştı. Mağaza konumu sebebi ile P5 mm Dış Mekan Led Ekran İness projesi için uygun bulduğumuz ekrandır. Mağaza giriş altı bir konumdadır.  Ve kaldırımdan mağaza içi yada vitrini görünmemektedir.

İness hem mağazanın üst kenarlarına hem de ortada bulunan kolonun ekran ile giydirilmesi istendi. Kolon giydirme için led ekranımızın kasası 45 derece açılı özel cnc kasalar tasarladık. Kasaların ve ekranların üretimi atölyemiz de yapılmıştır.

Kolon ekranı 230,4 cm X 153,6 cm dir. P5 mm modül kullanılmıştır. Modül parlaklığı 6500 – 7000 nits dir. Modüller dış mekan olup IP65 standartlarındadır. SMD led özelliğine sahiptir.

Mağaza giriş üst kenarlarda yine P5 mm modül kullanılmıştır. Ölçüleri 38,4cm X 768 cm dir.

İness tekstil mağazalarına yapmış olduğumuz P5mm dış mekan led ekran projesini aynı gün montajı yapılarak teslim edilmiştir. P5mm olması sebebi ile yakın mesafeden de net görüntüye sahip olunmuş hedefe ulaşılmıştır. İness mağazası giriş altı bir konumda olması vitrin ve kıyafetlerin gösterilmemesine sebep oluyordu. Taktığımız kolon giydirme ekranlar ile tüm kıyafetlerin sergilenmesini sağladık. Mağaza üst kısmında ise yoldan geçenlerin orada bir mağaza olduğunu görmesini sağladık. Mağaza üst kısımları 45 dereceli yanlara da dönülerek görüş açısını genişletilmiştir.

Ledtime Mühendislik işinde öncü bir firmadır. Köklü geçmişi ve yaptığı ürünler ile farkını her zaman ortaya koymaktadır.

Ürün kalite sertifikalarımız; CE BELGESİ, ROSH BELGESİ, TSE, ISO 9001 : 2008 BELGESİ, ISO 27001 : 2017 BELGESİ, OHSAS BELGESİ, HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

Ledtime mühendislik tüm ürünleri 2 yıl parça değişim garantilidir. Ayrıca Led Ekranlarımız için yerinde servis hizmetimiz vardır. Programsal destek ve eğitimler için 0850 500 00 11 no lu hattımızdan müşteri temsilcileriniz destek vermektedir.

Yapmış olduğumuz diğer ekranlar ve deneyimlerimiz için bloğumuzu sık sık takip edin. Ayrıca diğer çözünürlükte olan ekranlarımız ( P2,5mm, P3mm, P4mm, P5mm, P6mm, P8mm, P10mm ) için Perpa Ticaret Merkezinde bulunan showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Kaliteli ürün güler yüzlü hizmet için buradayız.