09
Eki

İPEKYOL LALELİ İÇ MEKAN & DIŞ MEKAN LED EKRAN PROJESİ

İpekyol Laleli semtinde yeni bir mağaza açılışına hazırlanmaktadır. Bu mağaza tüm markaları sergileyecekleri bir yerdir.

İpekyol yeni açacağı bu mağazada hem dış mekan led ekran  hem de iç mekan led ekran istedi. Bizde projesini tamamlarken dış mekan da P6,67 mm led ekran, iç mekan için P3 mm led ekran uygulamaya karar verdik. İç mekan da tüm ürünlerini gösterebileceği led ekranlar oldu.

İç mekanda 249,2 cm X 96 cm P3 mm 2 adet led ekran üretimi atölyemizde yapıldı. Daha şık durması adına özel üretim profil kasalar kullanıldı ve yine iç mekan da müdahaleyi kolaylaştırmak için mıknatıslı sistem kullanıldı.

                

İç mekan P3 mm  led ekranlarımızda HD görüntü elde etmek için her 1 m2 pikselde 1 adet recever kart kullanılmıştır. Modüllerimiz 19,2 x 19,2 cm smd led paneldir. Parlaklıkları 3800 – 4200 nits dir. Tüm ürünlerimiz de olduğu gibi yine bu ekranımızda da kurulum sonrası eğitimleri verilmiş sorunsuz bir şekilde İpekyol mağaza sahiplerine teslim edilmiştir.

Dış mekan vitrin yanı için P6,67 mm led ekran üretimi yine atölyemizde yapıldı. Dış mekan led ekranımız 249,2 cm X 153,6 cm den oluşmaktadır. Kasası cnc kasa kullanılmıştır. Yine HD görüntü elde edebilmek için her 1 m2 pikselde bir adet recever kart kullanılmıştır. Ekranımız P6,67 mm sms led modüllerden oluşmaktadır. Parlaklığı 6500 – 7200 nits dir.

                

İpekyol a toplamda 10 m2 iç mekan ve dış mekan led ekranlarını aynı gece  montajı tamamlandı.

Ledtime Mühendislik işinde öncü bir firmadır. Köklü geçmişi ve yaptığı ürünler ile farkını her zaman ortaya koymaktadır.

Ürün kalite sertifikalarımız; CE BELGESİ, ROSH BELGESİ, TSE, ISO 9001 : 2008 BELGESİ, ISO 27001 : 2017 BELGESİ, OHSAS BELGESİ, HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

Ledtime Mühendislik tüm ürünleri 2 yıl parça garantilidir. Ayrıca Led Ekranlarımız için yerinde servis hizmetimiz vardır. Programsal destek ve eğitimler için 0850 500 00 11 no lu hattımızdan müşteri temsilcileriniz destek vermektedir.

Yapmış olduğumuz diğer ekranlar ve deneyimlerimiz için bloğumuzu sık sık takip edin. Ayrıca diğer çözünürlükte olan ekranlarımız için Perpa Ticaret Merkezinde bulunan showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Kaliteli ürün güler yüzlü hizmet için buradayız…