04
Eki

LALELİ VERDA TEKSTİL İÇ MEKAN P5MM LED EKRAN 11,50 M2 PROJEMİZİ TAMAMLADIK

Laleli İstanbul’un giyim sektöründe oldukça öncü bir semtidir. Birçok yurt içi üretim ve yurt dışı ihracat yapan firmalar bu semtte toplanmıştır. İç mekan led ekran anlamında tekstil sektörü diğer sektörlere göre daha aktif olup, reklama daha çok önem vermektedir.

İç mekan led ekranlar özellikle tekstil sektöründe vitrinde sergileyemeyecekleri tüm kıyafetleri gösterebilmeleri, defilelerini sunumlarını müşterilerine sunabilmeleri açısından önem taşır. İç mekan led ekranlar parlaklık anlamında göz yormaz. Ayrıca estetik şık tasarımlarla vitrinlere ayrıca görsellik kazandırmaktadır.

Verda tekstil firması da laleli semtinin göbeğinde bu pazarın içinde bir firmadır. Verda tekstil için görüntü mesafesi göz önünde bulundurularak P5mm iç mekan led ekran takmayı uygun gördük. Ön cephenin üst kısmını tamamen kaplayacak bir proje tasarladık

Ekranımızın montaj yerinin ölçüsüne göre özel profil kasada üretim yapılmasına karar verildi.  Bunun için iki parça olacak şekilde profil kasa imal ettik. Yine bu ekranımızda servis açısından kolaylık sağlayacak ve yenilikçi nesil olan mıknatıslı sistem kullanıldı. Profil kasaların imalatı bittikten sonra mıknatıslı modüllerin monte edilmesi tesisatının çekilmesi kurulum yapılacak olan mağazada gerçekleştirildi.

Ekibimiz görüntü kalitesinin iyi olması ve HD görüntü yakalayabilmek için her kabine değil her 1 m2 piksele 1 adet recever kart kullandı. Ekranımız iç mekan P5 mm smd led panellerden oluşturuldu. P5 mm smd led panellerin parlaklığı 3200 – 3900 nits parlaklığa sahiptir.

Ekibimiz aynı gece kurulumu tamamladı. Ekranımızı monte ettikten sonra mağazanın iç dekorasyonuna uygun olarak önceden hazırlatmış olduğumuz kompozitler ile görsel düzenlemeyi tamamladı.

Toplamda 192 cm x 576 cm net görüntü alanına sahip P5 mm iç mekan led ekranımızı eğitimleri verilerek Verda Tekstil firmasına teslim ettik.

Ledtime Mühendislik işinde öncü bir firmadır. Ürün kalite sertifikalarımız; CE BELGESİ, ROSH BELGESİ, TSE, ISO 9001 : 2008 BELGESİ, ISO 27001 : 2017 BELGESİ, OHSAS BELGESİ, HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

Ledtime Mühendislik tüm ürünleri 2 yıl parça değişim garantilidir. Ayrıca Led Ekranlarımız için yerinde servis hizmetimiz vardır. Programla destek ve eğitimler için 0850 500 00 11 no lu hattımızdan müşteri temsilcileriniz destek vermektedir.

Yapmış olduğumuz diğer ekranlar ve deneyimlerimiz için bloğumuzu sık sık takip edin. Ayrıca diğer çözünürlükte olan ekranlarımız için Perpa Ticaret Merkezinde bulunan showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz

Kaliteli ürün güler yüzlü hizmet için buradayız…