26
Eyl

KOCAELİ BAŞİSKELE BELEDİYESİ P6MM DIŞ MEKAN 37m2 LED EKRAN MONTAJIMIZI TAMAMLADIK

Kocaeli ilimize bağlı olan Başiskele belediyesi kullar meydanında yeni bir meydan kurulumu yaptı. Bu alan 25.000 m2 olup içerisinde halkın dinlenmesi için oturma alanları, süs havuzu vardır. Ayrıca bu alanın altına 2 katlı otopark ve acil durumlarda sığınak olarak kullanılabilen bir alanda mevcuttur. Bu meydanda 4 katlı bir kule dikildi. En alt kısmı sosyal tesis olarak kullanılan 2 ve 3. Katları belediyeye ait olan bir kule. İşte Ledtime ekibi bu sırada devreye girdi. Kulenin en üst katına toplam 37 m2 P6mm dış mekan led ekran projesi tarafımıza geldi.

Bu projede kule üzerine 37m2 kurduğumuz ekranı tek karttan yönetimini sağladık. Ayrıca belediyenin etkinliklerinde kullanılmak üzere canlı yayın özelliği olan video processör takıldı. Ekranlarımız 13m2 + 12m2 + 12m2 olmak üzere 3 parça olarak binanın üc yüzeyine monte edildi. Ekranımız P6mm dış mekândır. P6mm led ekranlar yaklaşık 10 metre gibi net görüntü mesafesine sahip ekranlardır. Ekranımız SMD ledlerden oluşan modüllerden yapılmıştır. Parlaklığı 6500 nits olan ledlerle oluşan modüllerimiz 96×96 kabinlere monte edilmiştir. Her kabinde çözünürlüğün artması ve HD bir görüntü elde etmek için yüksek çözünürlükte receiver kart kullanılmıştır. Ayrıca ekran kabinlerimizde üretimini Türkiye de yaptırdığımız özel yanmazlık belgesi olan kablolar kullanılmıştır.

Ekranların kurulumu yapılan duvarlarda ayrıca müdahale için açılan kapılar bulunmaktadır. Duvarlara monte edilen ekranlar kompozit kaplama ile özel tasarım yapılarak  kaplanmıştır. Ekranların yanlarından havalandırma menfezleri açılmıştır. Montaj 1 gün sürmüştür.  Başiskele belediyesi meydanın açılışı için özel bir tören düzenlemiş ve bizi de davet etmiştir.

Ledtime mühendislik işinde öncü bir firmadır. Ürün kalite sertifikalarımız; CE BELGESİ , ROSH BELGESİ  , TSE , ISO 9001: 2008 BELGESİ  , ISO 27001 : 2017 BELGESİ  , OHSAS BELGESİ  , HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

Ledtime  mühendislik tüm ürünleri 2 yıl parça değişim garantilidir. Ayrıca led ekranlarımız için yerinde servis hizmetimiz vardır. Programsal destek ve eğitimler için 0850 500 00 11 nolu hattımızdan müşteri temsilcileriniz destek vermektedir.

Yapmış olduğumuz diğer ekranlar ve deneyimlerimiz için bloğumuzu sık sık takip edin. Ayrıca diğer çözünürlüklerde olan ekranlarımız için Perpa Ticaret Merkezinde bulunan showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Kaliteli ürün güler yüzlü hizmet için buradayız…