02
Eki

KÖRFEZ BELEDİYESİ DIŞ MEKAN P10MM LED EKRAN 40 m2 MONTAJIMIZI TAMAMLADIK

Körfez Belediyesi ne yapmış olduğumuz ilk iş var olan ekranlarının bakımı içindi. Yaklaşık 30 m2 perde led mevcuttu belediye binasının cephesinde. Bu ekranlar hem eski hem yıpranmıştı. Başkanımız bu ekranın yerine P10mm yeni ekran yapılmasına karar verdi görüşme esnasında.

Ekibimizin bir bölümü ekranları sökmeye koyuldu, diğer bölümü ise üretim yapmak üzere atölyemize dönüş yaptı. Belediyenin bulunduğu konum itibariyle yapacak olduğumuz ekranın görüntüsü çok önemliydi. Görüntü mesafesi de aynı zamanda 25 metre üzeri olduğu için P10mm ekranı uygun gördük. Ekranımız DIP ledlerden oluşan modüllerden yapılmıştır. Ayrıca 6500 nits parlaklıkta olan ledler kullanılmıştır. Kabin ölçülerimiz 96×96 cm dir.   P10mm ekran iki piksel arası 10mm olan net görüntü mesafesi 20-25 metre olan ekranlardır.

Ekranlarımızda P10mm tek ledli yeni nesil modüller kullanılmıştır. Ayrıca her m2 de recever kart kullanılarak çözünürlük arttırılmıştır.

Eski sökülen ekranların yerine profil aksamları monte ederek başladık montaja . İmalathanemizden gelen kabinleri önce montaj yerine konulacak olan demir aksamın içerisine yerleştirdik.

Kabinlerin yerleştirilme işlemi bittikten sonra vinç yardımı ile ekranlar belediye binasının dış yüzeyine kaldırıldı. Yukarıda yine kaynak yapılarak monte etme işlemi tamamlandı. Montaj ekibimiz ekranın arka bağlantılarını tamamlayarak ekranın ayarlarını yaptı. Duvara monte edilen ekranımız belediyemiz dış kaplamasına uyumlu olarak aynı malzemeden kompozit kaplama ile kaplanmıştır.

Belediyemizin isteği üzerine ekranlar server sistemi eklendi. Bu sayede bulut sistemi ile hiçbir aparat kullanmadan istedikleri anda istedikleri yerden ekrana ulaşımı sağlandı. Yine bu sistem ile anlık veri değişimini, kablo fazlalığını ve ayrı bir bilgisayar temin etmeden de kurtulmuş olundu.

Ledtime mühendislik işinde öncü bir firmadır. Ürün kalite sertifikalarımız; CE BELGESİ, ROSH BELGESİ, TSE, ISO 9001: 2008 BELGESİ, ISO 27001: 2017 BELGESİ, OHSAS BELGESİ, HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

Ledtime Mühendislik tüm ürünleri 2 yıl parça değişim garantilidir. Ayrıca led ekranlarımız için yerinde servis hizmetimiz vardır. Programsal destek ve eğitimler için 0850 500 00 11 no lu hattımızdan müşteri temsilcileriniz destek vermektedir.

Yapmış olduğumuz diğer ekranlar ve deneyimlerimiz için bloğumuzu sık sık takip edin. Ayrıca diğer çözünürlükte olan ekranlarımız için Perpa Ticaret Merkezinde bulunan showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Kaliteli ürün güler yüzlü hizmet için buradayız…